Jeśli nie wiecie jeszcze, dlaczego warto rozpocząć u nas lekcje perkusji, to postaramy się zachęcić was gorąco, abyście spróbowali! Beatit Drum School to miejsce otwarte dla każdego, kto choć trochę interesuje się tematyką perkusji i wszystkiego, co z nią związane. Sami jesteśmy pasjonatami, a nawet maniakami tego instrumentu! Uważamy, że perkusja to instrument niezwykle ciekawy, inspirujący i dający wielkie możliwości na wyrażenie siebie przez pozytywny hałas. Jako szkoła perkusyjna i nie tylko propagujemy sztukę perkusyjną w szkołach, przedszkolach, fundacjach, organizacjach pożytku publicznego itd. Prowadzimy również warsztaty bębniarskie dla dzieci i młodzieży a także osób niepełnosprawnych

Kto może skorzystać z naszych lekcji perkusji?

Nasze lekcje perkusji skierowane są do wszystkich, bez podziału na płeć, wiek czy poziom zaawansowania. Uczymy niezbędnych podstaw takich jak prawidłowe siedzenie za zestawem, poprawny chwyt pałek czy sposób uderzania w bębny. Pomagamy rozwijać się nieco bardziej zaawansowanym adeptom sztuki perkusyjnej, a także naprawiamy błędy wynikające z samouctwa i braku systematyczności.

Na czym można zagrać na lekcjach perkusji w Beatit Drum School?

Mamy do dyspozycji sale lekcyjną z kompletnym zestawem perkusyjnym Sonor Ascent, salkę do ćwiczeń (wyposażoną w dwa zestawy akustyczne oraz jeden elektroniczny) oraz studio, gdzie prowadzimy nagrania instrumentów nie tylko perkusyjnych. Uczymy także przez komunikator Skype, co rozwiązuje sprawę dojazdu na lekcje perkusji do naszej siedziby, jeśli takowy byłby niemożliwy lub utrudniony. Jeśli to, co przeczytasz nie przekonuje Cię wystarczająco, odwiedź Nas! Czekamy na Ciebie w Poznaniu na ul. Kościańskiej 41!