Boże Narodzenie tuż-tuż, szał zakupów zbliża się do punktu kulminacyjnego, sklepy już od kilku tygodni udekorowane lampkami, bombkami i kolorowymi łańcuchami, wszędzie rozbrzmiewają tradycyjne kolędy nieznanych ludowych autorów (np. „Last Christmas” czy „All I Want for Christmas Is You„) przypominające o nadchodzącym szorowaniu podłóg, myciu okien i skrobaniu karpia, a my tymczasem nie kupiliśmy jeszcze prezentów dla wszystkich członków rodziny. Wszyscy wiemy jak to jest, gdy brak nam pomysłu podarek świąteczny dla bliskiej osoby. Dlatego też mamy coś, co może ulżyć wszystkim tym, którzy mają w rodzinie osobę zainteresowaną perkusją, ale nie tylko. Wystarczy zajrzeć do naszego sklepu internetowego…

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z naszą ofertą, która w tej chwili obejmuje:

1. Vouchery upominkowe na lekcje gry na perkusji o wartości 300 zł każdy

Nauka gry pod okiem fachowej kadry BEATIT DRUM SCHOOL będzie świetnym prezentem dla Ciebie, Twojego rodzeństwa, dziecka, innego członka rodziny lub przyjaciela, a być może także początkiem przygody na całe życie.

Więcej szczegółowych informacji: https://sklep.beatit.tv/pl/p/Voucher-upominkowy-Lekcje-perkusji-pomysl-na-prezent-/62

2. Nadruki na naciągi rezonansowe do bębna basowego

Oprócz działalności edukacyjnej oferujemy perkusistom możliwość wykonania grafiki na naciąg rezonansowy bębna basowego. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt wzorów grafik, można też zamówić naciąg z własnym projektem lub zlecić nam przygotowanie indywidualnego projektu. Mamy już na koncie sporo realizacji i zadowolonych klientów.

Więcej szczegółowych informacji: https://sklep.beatit.tv/pl/c/Naciagi/18

3. Vouchery upominkowe o wartości 300 zł każdy na lekcje śpiewu oraz gry na innych instrumentach

W prowadzonej przez nas BEATIT MUSIC SCHOOL można szkolić się nie tylko w grze na perkusji, ale także na gitarze, gitarze basowej, a także śpiewie, a nawet fotografii.

Więcej szczegółowych informacji: https://sklep.beatit.tv/pl/c/Vouchery/17

Zapraszamy!