Serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!

Rozpoczynamy zapisy na lekcje perkusji w naszej szkole.

Zapisy
📨 info@beatit.tv
Oferujemy:
➡️ indywidualny tok nauczania
➡️ od 3 roku życia
➡️ każdy poziom gry


Nasza szkoła perkusyjna została zrodzona z pasji do tego instrumentu. Prowadzona jest przez czynnych zawodowo perkusistów, którzy nagrywają płyty i grają koncerty na najbardziej prestiżowych i największych scenach w Polsce. Jesteśmy liderem w nauczaniu gry na perkusji na rynku lokalnym. Na przestrzeni ostatnich pięciu lat działalności spółki, wśród naszych oraz potencjalnych klientów zauważyliśmy rosnącą potrzebę kształcenia muzycznego w różnych kierunkach, dlatego rozwinęliśmy ofertę nauczania o inne instrumenty oraz wprowadziliśmy ofertę dla osób z różnymi rodzajami niepełnosprawności umysłowej (autyzm, zespół Downa).

Uczymy dzieci i dorosłych. Prowadzimy z powodzeniem zajęcia w przedszkolach, domach kultury. Jesteśmy jedną z pierwszych firm świadczącą usługi nauczania muzyki z dojazdem do klienta. Prowadzimy zajęcia indywidualne oraz grupowe. Nasza szkoła usytuowana jest w samym centrum Poznania z dogodnym dojazdem miejskiej komunikacji i strefą parkowania. Co roku organizujemy koncerty uczniów, gdzie adepci naszej szkoły mogą się pokazać na żywo przed zgromadzoną publicznością i przedstawić swoje umiejętności. Nasi uczniowie biorą aktywny udział w konkursach edukacyjnych organizowanych przez placówki szkolne. Dwóch z nich otrzymało nagrody: 2 miejsce na festiwalu perkusyjnym w Legnicy Drum Battle i drugie miejsce na festiwalu Drum Fest w Opolu.