Nie tylko perkusja

utworzone przez | wrz 7, 2017

W naszej szkole uczymy nie tylko gry na perkusji. Lekcje prowadzone przez DJ’ów w siedzibie Beatit Drum School kierowane są dla wszystkich miłośników grania z winyli, miksowania oraz tworzenia ciekawych, elektronicznych dźwięków. Godziny spędzone pod czujnym okiem nauczycieli oraz stosowanie się do ich porad popartych ogromnym doświadczeniem mogą przerodzić się w najprawdziwszą pasję do tworzenia.
Zapoznaj się z naszą ofertą: https://drumschool.beatit.tv/oferta/

szkoła dla dj'ow

Nasza kadra DJ’ów przedstawia się następująco:

TOMASZ „DJ KOSTEK” KOŚCIELNY

DJ KOSTEK inaczej tomasz koscielny lub dj ,producent, osobowosc muzyczna . Od lat czolowy dj polskiej sceny hiphopowej ,laureat kilku konkursow( mistrz polski dmc 2001,uczestnik mistrzostw swiata dmc londyn 2002 , vice mistrz itf poland 2003 ,3 miejsce na itf poland 2005, mistrz polski red bull three style 2012,startowal rowniez na finale swiatowym red bull three style 2012 ktory odbyl sie w Chicago) Jego scratch mozna uslyszec na najlepszych produkcjach polskiego hiphopu ostanich 10 lat(donguralesko,ostr,kodex 1 kodex 2 ,waldemar kasta,tede,fenomen,wyp3,pih ,chada).Wspó

lpracowal rowniez ze sweet noise , piotrem rubikiem i jego orkiestra z ktorym nagral album Habitat , wystepowal w spektaklu 12 lawek wystawianym w teatrze muzycznym w Gdyni .Wspoltworzy zespol FUNK MASTER PUNK ktorego jest wspolproducentem muzycznym i ktory to specjalizuje w new bboy funku .W 2012 ukazal sie debutancki album KONIEC SWIATA.Na codzien jest rezdentem w kilku klubach w Polsce gdzie od kiliku lat propaguje muzyke taneczna (hip hop , dico punk,techno rap,funky break,total mush up).Otrzymal rownie nagrode za najlepszy show /set na fetivalu muzyki elekrtonicznej Sunrise 2009 .

Muzyka to jego paliwo bez ktorego wariuje , ci go znaja wiedza to najlepiej…

 

PAWEŁ „PACONE” PACOWSKI

Dj Pac1 turntablista ,muzyk od niedawna tez producent.Czlonek Dsc i Bass Pushers. Jego osobowoć twórcza jest zakorzeniona w starym dobrym i bardzo szeroko pojętym hip hopie, funku którego znanym i szanowanym twórcą był już wiele lat temu. Dzięki ogromnemu stażowi i konsekwencji w treningach oraz ciągłemu rozwojowi jego horyzonty muzyczne i twórcze rozwinęły się o wiele dalej niż sam pewnie mógłby przypuszczać . Umiejętności pozwolily na wygranie wielu konkursow dj’skich , oraz zainspiwowały i inspirują do dziś niejednego dj’a w Polsce.Ostatnie 6 lat spedzil w Londynie grajac w wielu czolowych klubach(Cargo ,Mass ,The Pool .Cafe1001,Rhythm Factory) Po powrocie do Polski jest rezydentem w klubie Soda w Bydgoszczy i Underground W toruniu oraz cisnie bassem na terenie calego kraju. Muzyka to iscie taneczny mix poczawszy od Funk,Soul, ,Rap,R’nB przez Muzyke bassowa i nowoczesna elektronike

Zapraszamy na zajęcia!