Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy współpracę z firmą QQ! Ryku z Kórnika pod Poznaniem. Będziemy tam prowadzić zajęcia z rytmiki z elementami perkusji dla najmłodszych adeptów sztuki perkusyjnej. Oprócz zajęć grupowych istnieje możliwość realizacji zajęć indywidualnych z gry na perkusji. Wszystkich zainteresowanych z Kórnika i okolic prosimy o kontakt pod numerem 881 474 912

QQ!ryku w Kórniku – O!środek prowadzony przez przedsiębiorstwo społeczne zrodzone z marzenia o lokalnej przestrzeni wolnej od jakichkolwiek form wykluczenia.

Tworzymy przestrzeń otwartą dla dzieci, dorosłych i rodzin.
Kieruje nami – za Januszem Korczakiem – przekonanie, że „dorosły, który nie wtłacza a wyzwala, nie ciągnie a wznosi, nie ugniata a kształtuje, nie dyktuje a uczy, nie żąda a zapytuje – przeżyje wraz z dziećmi wiele natchnionych chwil”.

Dziecku pragniemy stworzyć miejsce dobrej zabawy i rozwoju, w którym będzie miało poczucie, że jest ważne, brane pod uwagę i słyszane.
Dorosłemu darujemy czas dla siebie – na odpoczynek, spokojna pracę i rekreację oraz możliwość aktywizacji w ramach bogatej oferty szkoleniowej.
Rodzinie oferujemy szansę na odnalezienie siebie w ciszy i wspólnej zabawie z dala od zasad i dogmatów którymi coraz częściej próbuje się ją spętać.