Nasza szkoła, oprócz codziennych zajęć gry na perkusji, oferuje naszym uczniom dodatkowe atrakcje w postaci: występów na żywo podczas corocznych koncertów, udziału w dopingowaniu maratończyków, czy profesjonalnych drumcamów do utworów znanych i lubianych wykonawców. Nasze grono pedagogiczne jest przekonane o słuszności takich działań. Uczniowie, oprócz przyswajania tajników gry na tym instrumencie, mogą zmierzyć się z codziennością profesjonalnych artystów, poznać co to stres przed występem na żywo, zrozumieć jak należy przygotować się do występu, co jest ważne i istotne podczas sesji nagraniowej i realizacji materiału wideo.

Na przełomie 2019/2020 czterech śmiałków przyjęło wyzwanie, by zrealizować profesjonalne drumcamy z ich udziałem.

  • Zofia Bator – najmłodsza uczestniczka tego projektu (11 lat), uczennica Mateusza Paproty. Zofia uczy się w naszej szkole od podstaw, niespełna rok. Utwór, który wykonała to „GRRRLS”, amerykańskiej wykonawczyni pod pseudonimem AVIVA.  Piosenkarka odniosła sukces jako niezależna artystka, a jej debiutancki singiel GRRRLS zgromadził ponad 700 milionów streamów.

  • Konrad Bis – utalentowany dwudziestojednolatek, który rozpoczął swoją przygodę z perkusją grając w gry na playstation. Uczeń Mateusza Paproty. Konrad uczęszcza do naszej szkoły niespełna pół roku. Jesteśmy bardzo ciekawi, jak potoczy się jego kariera perkusyjna. Konrad wykonał utwór francuskiego zespołu Gojira pt.: „The Shooting Star”

  • Władysław Krzak – nastoletni adept naszej szkoły. Zamiłowany fan ciężkiego grania. Jest z nami od półtora roku, a swoją edukację zaczął od podstaw. Uczeń Macieja Głuchowskiego. Władek zmierzył się z klasykiem muzyki trash metalowej, jakim jest utwór zespołu Metallica „For Whom The Bells Tolls”

  • Marcel „Marcelix” Dziurleja – Sympatykom naszej szkoły nie trzeba przedstawiać tej postaci. Utalentowany czternastolatek, który zgłębia tajniki gry na perkusji od ponad 5 lat, pod czujnym okiem Macieja Głuchowskiego. Laureat konkursu Young Drum Hero 2018, organizowanego przez festiwal perkusyjny Drum Fest w Opolu. Członek zespołu Boys In Black, prowadzonego przez lidera Acid Drinkers Tomasza Titusa Pukackiego. Marcelix wziął na warsztat trzy odmienne stylistycznie utwory.

– Porcupine Tree „Anesthetize”

– Slipknot „Eyeless”

– Behemoth „Ov Fire And The Void”

Gratulujemy wszystkim wykonawcom, a Was zapraszamy do komentowania, szerowania i dawania łapek w górę pod filmami naszych podopiecznych!