Już w najbliższy czwartek ruszają Targi Technologii i Wyposażenia dla Edukacji EDUTEC. Mamy ogromny zaszczyt poinformować Was, iż nasza szkoła perkusyjna (i nie tylko), Beatit Drum School , będzie miała swoje stoisko podczas tego wydarzenia!

Przez dwa dni, 22 i 23 marca, od godz. 10:00 do 18:00 będziemy do Waszej dyspozycji na stoisku nr. 18 w pawilonie nr. 15 mieszczącym się w kompleksie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Na wszystkich odwiedzających będą czekały zestaw akustyczny, elektroniczny, perkusjonalia i my, gotowi odpowiadać na wszystkie Wasze pytania. Przewidujemy niespodzianki i trochę bębnienia. Może zorganizujemy małe drum circle, kto wie?

Jesteśmy szkołą perkusyjną i nie tylko, dlatego nasza oferta przeznaczona jest dla wszystkich tych, którzy w jakikolwiek sposób zafascynowali się perkusją i chcieliby rozwinąć swoje zainteresowanie. W nasze progi zapraszamy także aspirujących basistów, DJów, turntablistów oraz całe sekcje rytmiczne, które chcą się rozwijać pod okiem najlepszych artystów. Pomożemy zarówno początkującym, jak i tym, którzy są bardziej doświadczeni w muzykowaniu.

Lekcje gry na perkusji w BEATIT DRUM SCHOOL to indywidualne podejście do ucznia, które procentuje wymiernymi efektami. Nauczymy was użytecznych podstaw, technik werblowych, oraz poruszania się po całym zestawie. Pokażemy, że metronom jest przyjacielem każdego muzyka, wyjaśnimy czytanie nut, a przede wszystkim zapewnimy świetną atmosferę i dobre nastawienie podczas lekcji. Prowadzimy również warsztaty bębniarskie i drum circle. Niezbędne pomoce dydaktyczne znajdują się u nas, ale nie będzie problemu z dowiezieniem ich do Klienta!

ZAPRASZAMY DO ODWIEDZANIA NASZEGO STOISKA!

22-23.03.2018

10:00-18:00

Pawilon 15, stoisko nr. 18 w kompleksie MTP

http://edutec.mtp.pl/pl/